Przegrywamy w Czarnkowie

2021-05-05W poniedziałek trzeciego maja rozgrywaliśmy mecz w Czarnkowie z miejscową ,,Notecią”
W tym spotkaniu trener Bernard Szmyt nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników z powodu kontuzji oraz pauzy za kartki. Mecz był ciekawym widowiskiem. Gospodarze prowadzili grę a My groźnie kontratakowaliśmy.
Można śmiało powiedzieć, że obie drużyny stworzyły podobną ilość sytuacji podbramkowych, lecz skuteczniejsi okazali się zawodnicy Noteci.
Kluczowe dla wyniku spotkania był koniec pierwszej połowy i koniec meczu. W tych właśnie momentach straciliśmy bramki. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym meczu zadebiutował w pierwszym składzie naszego zespołu Eryk Jankowiak. Eryk zaliczył bardzo udany występ nie popełniając żadnego błędu grając na trudnej pozycji jaką jest prawa obrona. Także Jakub Hirszfeld po nieudanym meczu ze Spartą Oborniki w meczu w Czarnkowie zaliczył bardzo udany występ i był mocnym punktem naszego zespołu.

Mimo niezłego meczu ze strony naszego zespołu przegrywamy kolejne spotkanie i spadamy na 12 miejsce w ligowej tabeli. W następną sobotę kolejny trudny wyjazd tym razem do Łobżenicy na mecz z tamtejszą Pogonią

Noteć Czarnków vs Sparta Szamotuły 2-0 (1-0)

bramki:

1-0 Bartosz Jaworski 40'
2-0 Maciej Kubiak 90+3'