Przegrana w Złotkowie

2019-09-05

 

W wtorkowe popołudnie na ,,Gold Arena" w Złotkowie Sparta rozgrywała zaległy mecz czwartej kolejki poznańskiej klasy okręgowej.
Już na początku spotkania mogliśmy ustawić sobie mecz i prowadzić jeden do zera, lecz Denis Maćkowiak nie wykorzystał znakomitej okazji jaką był rzut karny. Po tym fakcie goście ,,dostali wiatru w żagle” i ruszyli do ataku. Kilkukrotnie zagrozili naszej bramce lecz na posterunku był nasz bramkarz Kuba Prętki. My próbowaliśmy uporzadkować grę i konstruować akcje a gospodarze groźnie kontratakowali. W 41min. Złoci wykonywali rzut wolny, uderzona przez wykonawcę piłka przeleciała pod zawodnikami, którzy utworzyli mur i zaskoczyła interweniującego bramkarza.
Do końca spotkania próbowaliśmy zdobyć bramkę lecz mimo słupka i poprzeczki ta sztuka nam się nie udała. Popełniliśmy zbyt dużo błędów, także w ataku, by wygrać to spotkanie.
W najbliższą sobotę o godz 16.00 będziemy gościć w Szamotułach zespół Sucharów Suchy Las. Postaramy się w tym spotkaniu o to by nie stracić kontaktu z czołówką tabeli.

Poniżej skrót meczu ze Złotymi.