Wigilia Sparty

2019-12-21
Jak co roku  przed świętami Bożego Narodzenia i zbiżającym się Nowym 2020 Rokiem zawodnicy, działacze i kibice klubu MKS "Sparta" Szamotuły spotkali się na klubowej Wigilii.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście:


  • z-ca Burmistrza MiGm Szamotuły - Dariusz Wachowiak,
  • członek Rady Powiatu Szamotulskiego - Maciej Trąbczyński,
  • Prezes Centrum Sportu Szamotuły - Rafał Krzykała,
  • Radny MiGm Szamotuły - Bartosz Węglewski,
  • v-ce Dyrektor SP-2 z oddziałami sportowymi w Szamotułach - Sławomir Dyzert


Spotkanie otworzył Prezes Sparty Jacek Tacik witając przybyłych na spotkanie gości przedstawiając pokrótce statystyki za minioną rundę jesienną.
Przdstawiciele Władz Miasta, Powiatu i Centrum Sportu życzyli Sparcie utrzymania pozycji lidera, przekazali prezenty życząc awansu do wyższej (na razie) V ligi no i oczywiście złożyli wszystkim życznia.

Trener Sparty Bernard Szmyt w skrócie przedstawił plan na okres przygotowawczy do rundy wiosennej, a że jest pasjonatem pszczelarstwa wszystkim przekazał skromny upominek ze swojej pasieki czyli miód.

Na koniec głos zabrał były już koordynator projektu "Akademia Sparta" Sławomir Dyzert przedstawiając dlaczego to nie funkcjonuje tak jak powinno i jakie są plany naprawcze.

Dziękujemy wszystkim za życzenia, wsparcie no i zapraszamy na 29-ty Mecz Noworoczny 01.01.2020 r. godz. 12:00 oraz pyszną grochówkę