2024-03-24

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie siedemnastej kolejki V ligi, w którym mierzyliśmy się z Zamkiem Gołańcz.
Pierwsza połowa to
zdecydowanie przewaga naszego zespołu.
W 18' minucie spotkania wynik otworzył Nikodem Stachowiak, a w 39' minucie podwyższył Dominik Bednarski przepięknym strzałem z dystansu. Jest to pierwsza debiutancka bramka Dominika w naszych barwach.
Trzy minuty później straciliśmy bramkę na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Druga połowa to obraz gry defensywnej naszej drużyny.
Niestety, w 89' minucie spotkania tracimy bramkę na 2:2. Pozostaje duży niedosyt, lecz bardzo szanujemy ten cenny punkt z liderem.
Dziękujemy kibicom za obecność. Kolejne spotkanie już w Wielką Sobotę. Udamy się do Jastrowia, gdzie stoczymy bój z miejscową Polonią. Będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania. Już dziś zapraszamy na to spotkanie. Więcej informacji wkrótce.