Poznańska Klasa Okręgowa grupa zachodnia sezon 2017/2018 runda jesienna

2017-07-19

Runda jesienna 2017 r

Tabela rundy jesiennej

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,20705.html
strzelcy bramek
l.p.
  Nazwisko i imię zawodnika
  ilość bramek
1.
Przemysław Szała - 10
2.   Rafał Krówczyński - 7
3.   Rafał Chmal - 4
4.   Damian Cudaszewski - 2
5.   Krystian Wojciechowski - 2
6.   Adrian Barański - 1
7.
  Sebastian Lachowicz -
1
8.   Filip Kaszkowiak
- 1
9.
  -  
10.
  -  
11.
  -  
12.
walkowery
-  


Razem
=
28



kolejka nr 1; 19/20 sierpnia 2017 r

 
Spójnia Strykowo
0-4 Błękitni Wronki
20 sierpnia, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
3-0 Czarni Wróblewo
19 sierpnia, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
1-1 Lipno Stęszew
19 sierpnia, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
5-0 Sokół Duszniki
19 sierpnia, 17:00 sobota
Orkan Konarzewo
2-2 Obra Zbąszyń
19 sierpnia, 00:00 sobota
TS Gminy Kamieniec
0-1 Akademia Reissa Poznań
30 sierpnia, 18:00 środa
Sparta Szamotuły
1-1
Płomień Przyprostynia
19 sierpnia, 17:00 sobota

kolejka nr 2;  26/27sierpnia 2017 r

Błękitni Wronki
1-0
Pogoń Lwówek
27 sierpnia, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec 1-5
Spójnia Strykowo
27 sierpnia, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew 0-3
Sokół Pniewy
26 sierpnia, 00:00 sobota
Sokół Duszniki
2-7
Orkan Konarzewo 26 sierpnia, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo 2-0
Sokół Rakoniewice
27 sierpnia, 00:00 niedziela
Akademia Reissa Poznań
1-2
Płomień Przyprostynia
26 sierpnia, 15:30 sobota
Obra Zbąszyń
3-8
Sparta Szamotuły
27 sierpnia, 17:00 niedziela

kolejka nr 3;  02/03 września 2017 r

Pogoń Lwówek 7-1
TS Gminy Kamieniec 02 września, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
4-1
Błękitni Wronki 02 września, 16:00 sobota
Czarni Wróblewo 0-4
Sokół Pniewy 03 września, 00:00 niedziela
Orkan Konarzewo 3-3
Lipno Stęszew 02 września, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia 1-1
Obra Zbąszyń 03 września, 00:00 niedziela
Spójnia Strykowo
0-1
Akademia Reissa Poznań

Sokół Duszniki
1-1
Sparta Szamotuły
02 września, 00:00 sobota

kolejka nr 4;  09/10 września 2017 r

 
Błękitni Wronki
1-1
Sokół Pniewy
10 września, 00:00 niedziela
Sokół Duszniki
0-2
Płomień Przyprostynia
09 września, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo 3-2
Orkan Konarzewo 10 września, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec 0-2 Sokół Rakoniewice
09 września, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo 1-6
Pogoń Lwówek
09 września, 00:00 sobota
Akademia Reissa Poznań 6-3
Obra Zbąszyń
09 września, 16:00 sobota
Lipno Stęszew 3-1
Sparta Szamotuły
10 września, 16:00 niedziela

kolejka nr 5;  16/17 września 2017 r

 
Sokół Rakoniewice
1-1
Spójnia Strykowo
16 września, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
7-1
TS Gminy Kamieniec 16 września, 16:00 sobota
Orkan Konarzewo 1-0
Błękitni Wronki 16 września, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia 5-1
Lipno Stęszew 17 września, 00:00 niedziela
Obra Zbąszyń 3-4
Sokół Duszniki
17 września, 17:00 niedziela
Pogoń Lwówek
4-2
Akademia Reissa Poznań
16 września, 16:00 sobota
Sparta Szamotuły
4-1
Czarni Wróblewo 16 września, 16:00 sobota

kolejka nr 6;  23/24 września 2017 r

 
Lipno Stęszew 2-1
Obra Zbąszyń 24 września, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec 2-1
Orkan Konarzewo
23 września, 16:00  sobota
Czarni Wróblewo 1-2
Płomień Przyprostynia
24 września, 00:00 niedziela
Spójnia Strykowo
1-3
Sokół Pniewy
23 września, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek 8-2
Sokół Rakoniewice
23  września, 16:00 sobota
Akademia Reissa Poznań 5-2
Sokół Duszniki
23  września, 15:30 sobota
Błękitni Wronki 1-0
Sparta Szamotuły 23 września, 17:00 sobota

kolejka nr 7;  30 września/01 październik 2017 r

 
Sokół Pniewy
6-3
Pogoń Lwówek
30 września, 16:00 sobota
Orkan Konarzewo -
Spójnia Strykowo 19 listopada, 00:00 sobota
Obra Zbąszyń 2-3
Czarni Wróblewo 30 września, 00:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
4-0
Błękitni Wronki 01 październik, 00:00 niedziela
Sokół Duszniki
1-6
Lipno Stęszew 30 września, 00:00 sobota
Sokół Rakoniewice
2-2
Akademia Reissa Poznań 30 września, 16:00 sobota
Sparta Szamotuły 3-2
TS Gminy Kamieniec 30 września, 16:00 sobota

kolejka nr 8; 07/08października 2017 r

 
Czarni Wróblewo 1-3
Sokół Duszniki
08 października, 00:00 niedziela
Błękitni Wronki 1-0
Obra Zbąszyń 08 października, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec 5-4
Płomień Przyprostynia 07 października, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek 3-1
Orkan Konarzewo 07 października, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
2-1
Sokół Pniewy
07 października, 16:00 sobota
Akademia Reissa Poznań 1-2
Lipno Stęszew
07 października, 15:30 sobota
Spójnia Strykowo
2-2
Sparta Szamotuły 08 października, 16:00 niedziela

kolejka nr 9; 14/15 października 2017 r

 
Orkan Konarzewo
1-3
Sokół Rakoniewice
14 października, 00:00 sobota
Obra Zbąszyń
3-2
TS Gminny Kamieniec
14 października, 00:00 sobota
Promień Przyprostynia
2-0
Spójnia Strykowo
15 października, 00:00 niedziela
Sokół Duszniki
4-2
Błękitni Wronki
14 października, 00:00 sobota
Lipno Stęszew
3-3
Czarni Wróblewo
14 października, 00:00 sobota
Sokół Pniewy
7-1
Akademia Reissa Poznań 14 października, 11:00 sobota
Sparta Szamotuły
4-0
Pogoń Lwówek
14 października, 16:00 sobota

kolejka nr 10;  21/22 października 2017 r

 
Błękitni Wronki
3-0
Lipno Stęszew
22 października, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
3-2
Sokół Duszniki
21 października, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo
0-3
Obra Zbąszyń
22 października, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
2-1
Płomień Przyprostynia
21 października, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
2-1
Orkan Konarzewo
21 października, 15:00 sobota
Akademia Reissa Poznań 4-2
Czarni Wróblewo
21 października, 15:30 sobota
Sokół Rakoniewice
0-2
Sparta Szamotuły      
21 października, 15:00 sobota

kolejka nr 11;  28/29 października 2017 r

 
Płomień Przyprostynia
1-3
Sokół Rakoniewice
29 października, 00:00 niedziela
Obra Zbąszyń
0-9
Pogoń Lwówek
28 października, 00:00 sobota
Sokół Duszniki
1-1
Spójnia Strykowo
28 października, 00:00 sobota
Lipno Stęszew
4-0
TS Gminy Kamieniec
28 października, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo
2-4
Błękitni Wronki
29 października, 00:00 niedziela
Orkan Konarzewo
2-0
Akademia Reissa Poznań 28 października, 15:00 sobota
Sparta Szamotuły
2-3
Sokół Pniewy
28 października, 15:00 sobota

kolejka nr 12;  04/05 listopada 2017 r

 
TS Gminy Kamieniec
4-2
Czarni Wróblewo
04 listopada, 13:30 sobota
Spójnia Strykowo
0-5
Lipno Stęszew
05 listopada, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
2-2
Sokół Duszniki
04 listopada, 14:00 sobota
Sokół Rakoniewice
1-2
Obra Zbąszyń
04 listopada, 14:00 sobota
Sokół Pniewy
5-1
Płomień Przyprostynia
04 listopada, 14:00 sobota
Akademia Reissa Poznań 4-1
Błękitni Wronki
05 listopada, 16:00 niedziela
Orkan Konarzewo
3-1
Sparta Szamotuły
04 listopada, 00:00 sobota

kolejka nr 13;  11/12 listopada 2017 r

 
Obra Zbąszyń
3-3
Sokół Pniewy
11 listopada, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia
2-2
Orkan Konarzewo
132listopada, 00:00 niedziela
Lipno Stęszew
1-4
Pogoń Lwówek
11 listopada, 00:00 sobota
Sokół Duszniki
1-3
Sokół Rakoniewice
11 listopada, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo
3-0
Spójnia Strykowo
12 listopada, 00:00 niedziela
Błękitni Wronki
8-0
TS Gminy Kamieniec
12 listopada, 00:00 niedziela
Sparta Szamotuły
0-1
Akademia Reissa Poznań
11 listopada, 13:00 sobota

Załączniki