PATRIA BUK – SPARTA SZAMOTUŁY 2:3 (2:1)

2018-10-14

PATRIA BUK – SPARTA SZAMOTUŁY 2 : 3 ( 2 : 1 )
Mecz w Buku miał podobny przebieg jak nasze ostatnie spotkanie pucharowe z Wartą Miedzychód.
Pierwsi dajemy sobie strzelić bramki a potem szaleńczo gonimy wynik. Pierwszego gola tracimy w 24min. Gospodarze wykonywali rzut wolny z około 25m. Piłka po płaskim strzale znalazła drogę do naszej siatki. Na dwa do zera tracimy bramkę w 44min. po serii błędów w obronie. Mimo, że nie ustrzegliśmy się błędów gramy dobrze ,a z przebiegu meczu nie widać, że gra wicelider z drużyną z końca tabeli. W końcówce pierwszej połowy Tomek Stelmaszyk motywuje chłopaków do tego by jeszcze przed przerwą spróbować strzelić kontaktową bramkę. Wiara czyni cuda i ta sztuka nam sie udaje ponieważ, w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Dominik Kaczmarek, po centrze Tobiasza Piątka ładnym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce. Druga połowa to już dominacja naszego zespołu, stworzyliśmy sobie kilka wybornych sytuacji do zdobycia bramki. Po jednej z takiej akcji w polu karnym faulowany jest Tomasz Stelmaszyk, a rzut karny na bramkę zamienia Denis Maćkowiak. Bramkę na 2-3 strzela Patryk Łoboda, który wykazał sie sprytem i wykorzystał nieporozumienie między obrońca a bramkarzem.
Myślę, że gospodarze już przed meczem dopisali sobie trzy punkty, utwierdziło ich w tym także szybko zdobyte prowadzenie. My rozegraliśmy dobre spotkanie i po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Mamy bardzo młody zespół, ale każdy kto nas zlekceważy musi liczyć się z tym, że potrafimy być nieobliczalni.

Po tej kolejce mamy 12pkt. i zajmujemy 9 miejsce w tabeli

Następny mecz rozgrywamy w najbliższą sobotę, gdzie na naszym stadionie o godz. 15.00 będziemy gościć zespół Orła Słopanowo.
Serdecznie zapraszamy na ten ciekawo zapowiadający się mecz.