Odpadamy z Pucharu Polski

2019-09-13

Puchar Polski

Sparta Szamotuły – Huragan Pobiedziska 0 : 3

Nie udało nam sie pokonać kolejnego rywala w 3 rundzie Pucharu Polski. Huragan Pobiedziska wystepujący na codzień w Lidze Okręgowej z aspiracjami na awans do IV ligi okazał sie za mocny dla Sparty. W pierwszej połowie zawodnicy Huraganu lepiej operowali piłką i to oni kontrolowali grę. W 36min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niezdecydowaniu naszych obrońców tracimy bramkę na 0 :1.
Druga połowa to juz inny obraz gry. Sparta poprawiła grę w odbiorze i dłużej utrzymywała sie przy piłce. Mieliśmy conajmniej trzy okazję do zdobycia gola, ale zabrakło dokładności i zimnej krwi. A jak mówi stare piłkarskie powiedzenie ,, niewykorzystane okazje sie mszczą". Tak było i tym razem. Najpierw w 80 min. niewymuszona strata piłki pod własnym polem karnym kończy sie utratą gola. Sześć minut pózniej tracimy jeszcze trzecią bramkę i ostatecznie przegrywamy 0 : 3.
W tym meczu trener dał pograć zawodnikom, którzy w meczach ligowych występowali nieco rzadziej a cały zespół mógł sie przekonać o tym, że w piątej lidze poziom piłkarski jest nieco wyższy niż w klasie okregowej. Podsumowując jednak nasz występ należy stwierdzic, że na tle zespołu, który gra ligę wyżej i stara się o awans wypadliśmy dobrze a wynik jest trochę za wysoki w stosunku do tego co działo sie na boisku.

Już jutro kolejny mecz o ligowe punkty. Jedziemy do Grodziska na mecz z Naszą Dyskobolią. Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz tym bardziej, że na mecze naszego rywala przychodzi bardzo dużo kibiców i gramy na stadionie na którym kiedyś grał Groclin Dyskobolia. Emocje murowane.

Dla naszych kibiców gospodarze udostępniają sektor  "E" który zostanie otwarty na 30 minut przed spotkaniem czyli o 15:30

Poniżej skrót meczu z Huraganem Pobiedziska:

Pobiedziska Puchar
Niestety odpadamy z dalszych rozgrywek TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI po niezłej grze szczególnie w drugiej połowie.

Nie uszczegliśmy się błędów, które skrzętnie wykorzystali goście strzelając nam bramki:

0-1 Jakub Matusiak 36'
0-2 Damian Goczałek 80'
0-3 Adam Niedzielski 86'

Skupiamy się na rozgrywkach ligowych, a przed nami trudne mecze na które zpraszamy !!!

Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar Pobiedziska Puchar