ORZEŁ GRANOWO – SPARTA SZAMOTUŁY 2 : 4 (0 : 3)

2018-10-31

Od pierwszego gwizdka sędziego zyskaliśmy przewagę na boisku. Prowadziliśmy grę a goście ograniczali się do sporadycznych kontrataków. Pierwszą bramkę strzelamy w 24 min. do rzutu wolnego z 18m podszedł Miłosz Piątek. Ładnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Druga bramka dla Sparty pada w 35 min. Autorem bramki jest Artur Łochowicz. Na 0-3 podwyższamy w 40min. za sprawą Damiana Cudaszewskiego, który pięknym strzałem głową ustala wynik pierwszej połowy.
Niestety w 42min. strzelec bramki Artur Łochowicz otrzymuje drugą żółtą kartkę i w konsekwencji opuszcza boisko.
Druga połowa zapowiadała się dla nas bardzo ciężko.
Od początku tej części spotkania gospodarze zepchnęli nas do defensywy. W tych 45min. meczu role się odwróciły i to My nie potrafiliśmy utrzymać się w posiadaniu piłki – graliśmy nerwowo i mieliśmy bardzo dużo niewymuszonych strat piłki. Bez straty gola wytrwaliśmy do 66 min – wtedy to ataki gości przyniosły efekt i było już 1-3. Następne 12 minut bronimy się skutecznie by w 78 minucie stracić bramkę na 2-3. Trzecia bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu. Pod koniec spotkania na boisku pojawił się Jan Bigos, który w ostatniej akcji meczu po podaniu Filipa Kaszkowiaka strzelił bramkę, która ustaliła wynik spotkania na 2-4.
Brawo Chłopcy, Brawo Drużyna – mimo, że było bardzo ciężko dowieżliśmy korzystny wynik do końca meczu - pokazaliśmy charakter i wole walki do ostatniego gwizdka.

W najbliższą sobotę o godz 14:00 podejmujemy na naszym stadionie drużynę Orkana Konarzewo. Przed nami kolejne ciężkie spotkanie. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków do dopingu i wsparcia naszego zespołu.