W czwartek o godz 18.30, a także dziś przed południem, zawodnicy I zespołu odbyli pierwsze treningi. W zajęciach wzięło udział 15 zawodników, a nieobecni usprawiedlili trenerowi swoją nieobecność na zajęciach. Z naszym zespołem treningi wznowił Michał Łach, który zadeklarował chęć powrotu do naszego zespołu. Czy to jedyna zmiana - czas pokaże.
Przed chłopcami 10 tygodni przygotowań – treningi będą odbywać się w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz 18.30 na boisku ze sztuczną trawą a przygotowania urozmaicone będą sparingami z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Pierwszy z nich już w następną sobotę na naszym boisku o godz. 12.00 z drużyną Warty Międzychód......

W Niedzielę 13.01.2019r. o godz 12.00. na boisku CS Szamotuły Oldboye Sparty Szamotuły i Kłosa Gałowo rozegrali mecz charytatywny podczas którego kwestowano na Wielką Orkiestrę Swiątecznej Pomocy......

Brak dostępnego opisu zdjęcia......

We wtorkowe południe 01.01.2019 na boisku Centrum Sportu Szamotuły, w niestety jesiennej scenerii, po raz 28 odbył się Mecz Noworoczny rozegrany pomiedzy - pierwszym zespołem Sparty Szamotuły , a Oldboys Sparta Szamotuły. W meczu tym nie wynik był najważniejszy, lecz jak mawiał Baron Pierre de Coubertin - ojciec nowożytnego olimpizmu – uczestnictwo......

Czas Świąt mamy już za sobą przed nami Nowy Rok i cały nowy rok 2019. Co nam przyniesie? – oby pasmo niekończących się sukcesów 😊. Tymczasem kilka słów o tym co w najbliższym czasie czeka nas w kontekście przygotowań do rundy wiosennej.

01.01.2019 godz. 12.00 – Stadion w Szamotułach – boisko ze sztuczną nawierzchnią – Mecz Noworoczny – I zespół Sparty Szamotuły vs Oldboys Sparty Szamotuły. To już dwudziesty ósmy mecz rozgrywany wg. tej tradycji.

10.01. – 15.01.2019 – zawodnicy odbywaja indywidualne treningi biegowe wg. zaleceń, które otrzymali od trenera.

17.01.2019 godz 18.30 – Pierwszy wspólny trening (treningi odbywać sie będą 3x w tygodniu a w wekendy zaplanowano mecze kontrolne).

19.01.2019 – odbędą sie testy wydolnościowe.

26.01.2019 – pierwszy sparing – przeciwnikiem Sparty - IV ligowy zespół Warty Midzychód.

Szczegółowy plan sparingów przedstawimy po ustaleniu z Centrum Sportu Szamotuły konkretnych godzin kolejnych spotkań.

.....

,,WESOŁYCH ŚWIĄT"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim zawodnikom, kibicom i sympatykom MKS Sparta Szamotuły wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia i spokoju. Niech te Święta i cały przyszły rok wypełnią sie wydarzeniami, które teraz składamy sobie jako życzenia.

Zarząd i Trener MKS Sparta Szamotuły.

PS.
Już teraz zapraszamy wszystkich na nasz stadion w pierwszy dzień Nowego Roku o godz 12.00. Jak co roku rozegramy ,,Mecz Noworoczny", który będzie pierwszym sportowym akcentem w klubie w 2019r.
Jak zwykle kibicowanie uświetni przepyszna grochówka ala Karol Pieczak a także ,,herbatka czarodziejka".

Do zobaczenia na stadionie

.....

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej gościliśmy w Szamotułach zespół Orkana Konarzewo. Goście bardzo dobrze radzą sobie w tej rundzie i przed spotkaniem ze Spartą zajmowali drugie miejsce w tabeli.

Tak jak jeszcze trzy tygodnie temu pisałem, że bardzo dobrze gramy drugie połowy, tak w ostatnim czasie sytuacja odwróciła się i dwa ostatnie mecze to bardzo dobra gra w pierwszych 45 minutach, a w drugich częściach zagraliśmy nieco słabiej. 
W meczu z Orkanem od początku spotkania narzuciliśmy swoje warunki gry. Utrzymywaliśmy się przy piłce i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku.

.....

ORZEŁ GRANOWO – SPARTA SZAMOTUŁY 2 : 4 (0 : 3)

W minioną niedzielę po raz pierwszy w historii graliśmy o ligowe punkty w Granowie. Drużyna miejscowego Orła plasuje się w tabeli na wysokim piątym miejscu. Przed spotkaniem to raczej gospodarze byli faworytami a My bardzo chcieliśmy zrobić niespodziankę i zdobyć komplet punktów, podtrzymując tym samym passę pięciu meczy bez porażki.

.....

SPARTA SZAMOTUŁY–ORZEŁ SŁOPANOWO 1 : 1 (0: 1) 
ZASŁUŻONY REMIS

W sobotę na naszym boisku gościliśmy beniaminka klasy okręgowej – drużynę Orła Słopanowo.
Był to debiut Orła na naszym stadionie, ponieważ nigdy z tą drużyną nie walczyliśmy o ligowe punkty.
Dodatkowym smaczkiem tego meczu był fakt, że w drużynie gości występuje kilku zawodników, którzy niegdyś byli zawodnikami Sparty.
Mecz od początku był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie narzuciła przeciwnikowi swojego stylu gry. 

.....

SPARTA SZAMOTUŁY – SOKÓŁ DUSZNIKI 1 : 0 ( 0 : 0 )
Z niepokojem czekaliśmy na ten mecz, ponieważ z drużyną Sokoła Duszniki nigdy łatwo nam się nie grało a także w pamięci mamy passę 5 przegranych spotkań.

.....

Strona 1 z 24 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>